ikinci el su jetleri

İkinci el su jeti makinası fiyatları belirlenirken, su jetinin markası, modeli, basıncı, önceki kullanım süresi gibi özellikler göz önünde bulundurularak fiyat belirlemesi yapılır.

Su jeti nedir, ne işe yarar?

Su jeti makinası, suyun bir pompa ve/veya yardımcı ekipmanlarla yüksek basınçlı hale getirilmesi ve bu basınçlı suyun temizlik, kesim gibi farklı alanlarda uygun uçlarla kullanılması demektir.

Su jeti ne işe yarar sorusuna cevap verecek olursak, su jeti daha hassas kesim, daha hızlı ve daha iyi temizlik yapmanıza yardımcı olur.

su jeti pompası

Su jeti fiyatları nasıl belirlenir?

Su jeti fiyatları pompa ve ünitesi ile birlikte olmak üzere iki farklı şekilde belirlenir. Su jeti makinası almak istiyorsanız pompanın yer aldığı ve daha iyi kullanıma sahip üniteli modelin alınması, eğer üniteniz varsa sadece pompanın alınması daha doğru olacaktır.

Su jeti fiyatı belirlenmesinde markaların farklı model ve özelliklerine göre belirlenen fiyatlar, ikinci el piyasasında ise ekstra olarak makinanın ya da pompanın daha önceki kullanım süresine göre değişiklik göstermektedir.

Sahibinden su jeti makinası bulabilir miyim?

Sahibinden su jeti makinası almak sizler için daha uygun olacaktır. Bunun nedeni arada aracı olan makinaları almanız makinanın ücreti dışında aracınında ekleyeceği ücrete sizin katlanıyor olmanızdır.

AnkaraJET olarak bizler sizlere direk olarak kendi makinalarımızı sattığımız ve araya aracı firma ya da kişi koymadığımız için daha uygun fiyatlarla su jeti temini sağlamaktayız.

su jeti makinası

İkinci el su jeti kaç bardır?

İkinci el su jeti makinaları aynı zamanda yüksek basınçlı su makinaları olarakta bilinir ve bu makinalar 500 bar su jeti ve üzeri olarak adlandırılır. Bar yükseldikçe suyun basıncı yükselir.

İkinci el su jeti fiyatları için bizi arayın

İkinci el su jeti almak istiyor ve fiyat hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayarak satılık ikinci el su jeti makinası ve pompa fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.